Hakkımızda

cerrahi Yüz Maskesi

Sizler İçin Üretiyoruz

Are Medikal firmamız ASSAN Group kuruluşudur. Ankara’da Sincan organize sanayiinde 45.000 m² kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Grup firmamız 34 yıldır iş makinası, yedek parça üretiminde kalitesiyle dünyada söz sahibidir. Bununla birlikte savunma sanayiinde de büyük çaplı ve geniş üretim faaliyetlerimiz de devam etmektedir.

Bu iş kollarından edindiğimiz üretim tecrübesi ile Are Medikal’i kurduk. Mühendislik bilgi birikimimiz sayesinde maske üretiminde de üst düzey teknolojiyi kullanarak; hijyenik, el değmeden, ful ultrasonik, yüksek kapasiteli makinalarımızla uluslararası kalite standartlarında üretim yapmaktayız.

Cerrahi yüz maske makinalarımızın çalışma alanı anti-bakteriyel epoksi zemin kaplamalı olup personelimiz ve üretim alanımızda da hijyen kurallarına uyularak üretim yapılmaktadır.

Birinci önceliğimiz insan sağlığıdır. Kaliteli üretim yaptığımızı ifade eden belgelerden bazıları buradan bilgilerinize sunulmuştur.

Are Medikal’i benzer faaliyet gösteren firmalardan ve kurumlardan ayıran en belirgin özelliği aynı zamanda melt blown kumaş üretimini de aynı tesiste üretiyor oluşumuzdur. Böylece kalite ve standartta sürekliliği sağlıyoruz.